Muraste Hooldus OÜ
Muraste, Harku vald, Harjumaa 76905

Profid Treeningpallist

Mida ütlevad SenseBalli kohta profijalgpallurid ja -treenerid:

Wesley Sneijder

Holland International, on mänginud Amsterdami Ajaxis, Real Madridis ja Inter de Milan’is, praegu  Galatasaray’s.

« 7 aasta vanuses – nagu ka kõigile teistele Ajaxi noortele jalgpalluritele – anti mulle koduseks praktiseerimiseks kummipaela otsas olev jalgpall. „Sa pead sellega igal õhtul oma  mõlemale jalale trenni tegema,“ ütles treener, ja seda ma ka tegin, ühtki õhtut vahele jätmata. Täna lõikan nendest tookordsetest lisatreeningutest  kuhjaga kasu. »

HetNieuwsblad, 18. detsember 2003

AC Milan

Cristian Brocchi, AC Milan Primavera treener

AC Milan uuendas kolmandaks hooajaks oma eksklusiivset lepingut Itaalia jaoks, lisades treeninguprogrammi Cogitraining meetodi.  Sellest alates saatis nende noorteliigasid tähelepanuväärne edu, mis muutis valiku väga kergeks. AC Milan Primavera, klubi alla 19-aastaste meeskonnaga, lõi Real Madridit 2015. aastal Hamdan Bin Mohammed Rahvusvahelise turniiri finaalis Dubais. Turniirijärgsel pressikonverentsil ütles AC Milan Primavera treener Cristian Brocchi:

„Meie meeskonna edu ja hea mängukvaliteet on suures osas tänu võlgu CogiTraining-SenseBall meetodile, mida Michel Bruyninckx mulle õpetas ja mida ma oma rühma treenimisel rakendasin.“

Pressikonverents Dubai, aprill 2015

Dries Mertens

Belgium international, on mänginud  FC Utrechtis, PSV Eindhovenis ja mängib praegu  SSC Napolis. Valiti aastal 2011 Hispaania spordiajalehe Marca poolt Euroopa 20 parima jalgpalluri hulka.

Sport Voetbal Magazine:

«Leuveni Jalgpalliakadeemias treenis mängijaid Michel Bruyninckx, treener, keda tunti juba eelmistest treeninglaagritest. Bruyninckx teenib noori jalgpallureid uuenduslikul viisil; ta kasutab oma treeningutel koguni  muusikat. Mida ta siis täpselt teeb? »

Dries Mertens:

« Kõigile mängijatele anti käepidemega kummipaela otsas rippuv jalgpall, tuli käepidemest kinni hoides palliga triblada ja lööke sooritada, kasutades pidevalt mõlemat jalga. Ma olen veendunud, et  saavutasin mõlema-jala-meisterlikkuse just tänu neile harjutustele. Mõnikord tegime harjutusi muusika saatel, mis sundis mängijaid sama rütmi säilitama. Neid treeninguid pole võimalik alahinnata! Need on väga rasked ja nõuavad palju tööd. Kellelgi ei läinud rütmika sassi! »

Sport Voetbal Magazine, september 2010

 

R.S.C. Anderlecht (kuninglik spordiklubi)

Dirk Gyselinckx, noorte eliitsportlaste tehniline koordinaator kõigis RSC Anderlechti noortemeeskondades aastatel 2005-2014.

« Anderlechtis kasutame me  SenseBalli „kuldse ajastu“ kategooriates. Mängijad kasutavad SenseBalli nädalasisestel treeningutel ja saavad siis ülesanded koduseks harjutamiseks. Nad peavad treeningpalli kaasa võtma ka nädalavahetustel toimuvatele matšidele. Kui parasjagu ei mängita, tehakse väljaku lähedal harjutusi , et oma suutlikkust veelgi parandada, selle asemel et lihtsalt pingil istuda ja mängu vaadata. Treeningusessioonide ajal tehakse alati 10 harjutust, mida korratakse 100 korda (50 korda  kummagi jalaga). Pärast paari treeningut toome sisse muusika ja kuue nädala möödudes teeme uuendusi, lisades uusi harjutusi. Kõige olulisem põhjus, miks RSC Anderlecht kasutab SenseBalli, ongi meie soov luua perfektseid mõlemat jalga kasutavaid mängijaid. Mängijatele meeldib SenseBall väga ja häid tulemusi võib väljakul näha iga nädal. »

 

Faris Haroun

Belgia International, on mänginud KRC Genk’is, Germinal Beerschot’is, Middlesbroughis ja hetkel Blackpool FC-s.

« SenseBall aitas mind tohutult, et saada profijalgpalluriks. Minu esimeseks muljeks oli: mis mõte on lüüa jalgpalli, mis ripub kummipaela otsas? Nüüd ma tean, kui väärtuslik see oli ja ma võin seda ainult soojalt soovitada kõigile, kes tahavad oma pallimängutehnikat parandada. Kui ma alustasin õpinguid Leuveni Jalgpalliakadeemias, siis ainsad korrad, kui ma kasutasin oma vasakut jalga, oli bussi peale minek. Nüüdseks mängin mõlema jalaga võrdselt hästi. »

« Stadion » intervjuu, spordiprogramm  VTM-s

 

FC Metz

Bertrand Antoine, vastutav eeltreeningu eest  FC Metz-is

« Eelkõige kasutan ma SenseBalli 13-14 aastaste mängijate puhul, kes on teinud läbi kiire ja murrangulise arengu. Neil on tõelisi raskusi koordinatsiooniga ning SenseBall võimaldab neil seda oluliselt parandada. Me töötame ka löögiasendi parandamisega, mis puudutab ülakeha, ja nõrgema jala kasutamise arendamisega… 7-12 aastaste puhul aitab treeningpall parandada koordinatsiooni ja arendada motoorseid oskusi.  Vanemate mängijate puhul kasutatakse seda sünkroonimisoskuse parandamiseks ja informatsiooni kogumiseks. Mina leian, et see on koolitaja jaoks koolitusmaterjali enesestmõistetav  osa. »

Vestiaires Magazine, number 69, veebruar 2016