Muraste Hooldus OÜ
Muraste, Harku vald, Harjumaa 76905

Mis on Treeningpall

Mis on treeningpall?

Treeningpall on sinu partneriks, mis teeb sinust parema jalgpalluri.
„SenseBall“ on midagi palju enamat kui lihtsalt nööriga varustatud treeningpall jalgpallimängu harjutamiseks.  Toote on välja töötanud CogiTraining  (nägemise, kuulmise ja puutetundlikkuse meeltekeskusi arendav treeningumeetod)  ning „SenseBall“ moodustab sulle igakülgse jalgpallipartneri, kes  võimaldab sul oma mänguosavust arendada ning parandab sinu oskust kasutada mängus võrdse osavusega mõlemat jalga. Pall aitab parandada sooritusvõimet kõigil sportlastel, kelle jaoks jalgade kiire ja täpne liikumine on määrava tähtsusega (korvpall, tennis, suusatamine, käsipall… ).

Lisaks sportlikule vaatenurgale tuleb täheldada, et tänu oma aju arendavale ja stimuleerivale mõjule hõlbustavad CogiTrainging ja „Senseball“ treeningpalliga harjutamine õppeedukust koolis. Meie teadusuurimuste raames läbi viidud spordiuuringud koostöös Leuveni Ülikooliga on näidanud, et pärast üht aastat meie poolt soovitatud treeningumeetodi praktiseerimist tõusis keskmise kooliõpilase õppeedukus 10% võrra ning paranemist võis täheldada ka üldistes käitumismaneerides (tasakaalukuse tõus, parem keskendumisvõime).

Lõpuks on treeningpalli kasutamine suureks eeliseks taastusperioodi jooksul. Paljude vigastusjuhtumite puhul saab mängija säilitada lihastoonust ja viimistleda oma mängutehnikat, nii siseruumides kui välitingimustes,  ilma et riskiks vigastuse süvenemisega.

„SenseBall“ treeningpalli soetamine sisaldab:

JALGPALLI TREENINGPALL

Ergonoomiline käepide võimaldab ühevõrra lihtsalt palli kasutada nii parema kui vasaku käega. Käepide on mõeldud kummipaela pikkuse kiireks reguleerimiseks mängija kehapikkusele vastavaks. senseball

Pall on mõeldud eelkõige just intensiivseks kasutuseks.  48 cm ringjooneulatuse juures paneb palli suurus mängija keskenduma ning  hoiab ära agressiivsed ja kontrollimatud löögid. Selle tulemusena tõuseb märgatavalt mängija õpivõime, mängutaju ja koordinatsioon. Pall ei sisalda PVC-d, mis ei vasta Euroopa REACH standarditele, vaid sisaldab üksnes TPU-d, mis on oluliselt keskkonnasõbralikum.

50 TREENINGVIDEOT

Ostes „SenseBall“ treeningpalli, saate oma isikliku konto jaoks kaasa 50 veebipõhist treeningvideot, mille mugavaks jälgimiseks saab installida nutiseadmesse “SenseBall” rakenduse. Videotel tõuseb harjutuste keerukusaste järk-järgult vastavalt iga mängija individuaalsetele vajadustele ja võimetele. Kõik harjutused sisaldavad põhjalikku selgitust, kuidas ülesannet sooritada ja millele tuleks tähelepanu pöörata, seda nii mängija kui treeneri puhul.

Tänu treeningpalli käsitusele ja online  treeningvideotele teeb SenseBalliga treeniv mängija hooaja vältel keskmiselt 500 000 pallipuudutust, samas on välja arvestatud, et professionaalne jalgpallur teeb kõigil matšidel ja treeningsessioonidel, millest ta osa võtab, hooaja jooksul maksimaalselt 50 000 pallipuudutust.

TÄIELIK  DIDAKTILINE  PROGRAMM

Me tahame garanteerida, et õppeprotsessi käigus avaldatakse ajule neuroloogilist mõju. Seetõttu tuleb treeningsessioonidel kinni pidada mitmesugustest didaktilistest ja organisatoorsetest põhimõtetest.

Meie SenseBall õppeharjutused järgivad paljusid biomehaanilisi  (posturoloogia ehk õpetus kehaasendi regulatsioonist), kinesioloogilisi (psühhofüsioloogilise korrektsiooni meetodil põhinev), neuropsühholoogilisi ja kognitiiv-neuroloogilisi soovitusi.

Järgides samm-sammult edenemise metodoloogiat, mille edastame teie erakontole, saate saavutada oma eesmärke ning leiate oma oskustele parimat võimalikku rakendust.

KAKS VIDEOKONVERENTSI  MICHEL BRUYNINCKXI  JA DIRK GYSELINCKXIGA

„SenseBall“ treeningpalli ostes saate kaasa ka kaks ühetunnilist SenseBalli ja Cogitrainingu teemalist videokonverentsi. SenseBalli ja CogiTrainingu disainereid ja promootoreid Michel Bruyninckx’i ja Dirk Gyselinckx’i palutakse sageli läbi viima seminare üle maailma.  Oma viimasel aastakonventsioonil  kutsus NSCAA (National Soccer Coaches Association of America, Ameerika jalgpallitreenerite siseriiklik liit) neid jagama üksikasjalikku selgitust SenseBalli praktiliste kogemuste ja CogiTrainingu meetodi kohta.

Kui olete treener või tehniline koordinaator, võimaldavad need kaks teie isiklikule kontole kantud videokonverentsi  teil parimal moel rakendada „SenseBall“ treeningpali  põhimõtteid, et tagada oma mängijate puhul selle optimaalne kasutamine, samuti tutvustada neile CogiTrainingu põhimõisteid.